Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
10.30
Body shape

10.30 - 11.30
Instructor : Mihaela


34 slots available

Body shapeDificultate : MEDIU
11.00
11.30
Pump

Pump
11.30 - 12.30
Instructor : Mihaela


35 slots available

PumpDificultate : MEDIU
Body Workout

11.30 - 12.30
Instructor : Alex Rosu


33 slots available

Body WorkoutDificultate : Mediu
12.00
12.30
Power Stretching

12.30 - 13.30
Instructor : Alex Rosu


35 slots available

Power StretchingDificultate : MEDIU
13.00
18.00
30 min Abs Workout

18.00 - 18.30
Instructor : Eduard Magdalinis


30 slots available

30 min Abs WorkoutDificultate : MEDIU
18.30
All in

All In
18.30 - 19.30
Instructor : Lavinia


29 slots available

All inDificultate : MEDIU
Body shape

18.30 - 19.30
Instructor : Mihaela


27 slots available

Body shapeDificultate : MEDIU
Stunning

18.30 - 19.30
Instructor : Lavinia


39 slots available

StunningDificultate: MEDIU
Pilates

Pilates
18.30 - 19.30
Instructor : Alessya


32 slots available

PilatesDificultate : MEDIU
Functional Step

18.30 - 19.30
Instructor : Dan Vlad


38 slots available

Functional StepDificultate : MARE
19.00
19.30
Total Body Workout

Total Body Workout
19.30 - 20.30
Instructor : Mihaela


31 slots available

Total Body WorkoutDificultate : MARE
Pump

Pump
19.30 - 20.30
Instructor : Oana


49 slots available

PumpDificultate : MEDIU
All in

19.30 - 20.30
Instructor:Lavinia


18 slots available

All inDIFICULTATE: Mediu
Bodysculpt Step

Bodysculpt Step
19.30 - 20.30
Instructor: Alesya


36 slots available

Bodysculpt StepDificultate : AVANSAT
Khai-Bo

19.30 - 20.30
Instructor : Oana


43 slots available

Khai-BoDificultate : Mediu
20.00
20.30
Pilates

Pilates
20.30 - 21.30
Instructor : Mihaela


30 slots available

PilatesDificultate : MEDIU
TRX

TRX
20.30 - 21.30
Instructor : Claudiu


36 slots available

TRXDificultate : AVANSAT
TRX

TRX
20.30 - 21.30
Instructor : Claudiu


50 slots available

TRXDificultate : Avansat
21.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07.30
Indoor Cycling

Indoor Cycling
07.30 - 08.30
Instructor : George


30 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

Indoor Cycling
07.30 - 08.30
Instructor : George


30 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
08.00
11.00
Indoor Cycling

Indoor Cycling
11.00 - 12.00
Instructor : George


29 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
11.30
19.00
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Alex Stancu


10 slots available

Indoor CyclingDificultate ; MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Nita


13 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Rosca


13 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Alex Stancu


9 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Rosca


15 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
19.30
20.00
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Alex Stancu


16 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Nita


18 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Rosca


20 slots available

Indoor CyclingDificultate ; MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Alex Stancu


30 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Rosca


19 slots available

Indoor CyclingDificultate : MEDIU
20.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

No clase available!

*Clasa de cycling de la ora 20:00 se va tine daca se inscriu minim 5 persoane.