Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
07.00
Train&Go

07.15 - 08.00
Alin
Train&GoTrain and Go
Train&Go

07.15 - 08.00
Maria
Train&GoTrain and Go
Train&Go

07.15 - 08.00
Stefan
Train&GoTrain and Go
07.30
10.30
Body shape

10.30 - 11.30
Instructor : Mihaela
Body shapeDificultate : MEDIU
11.00
11.30
Functional training

11.30 - 12.30
Maria
Functional trainingFunctional training
Body Workout

11.30 - 12.30
Instructor : Alex Rosu
Body WorkoutDificultate : Mediu
12.00
12.30
Power Stretching

12.30 - 13.30
Instructor : Alex Rosu
Power StretchingDificultate : MEDIU
13.00
18.00
30 min Abs Workout

18.00 - 18.30
Instructor : Eduard Magdalinis
30 min Abs WorkoutDificultate : MEDIU
18.30
All in

All In
18.30 - 19.30
Instructor : Lavinia
All inDificultate : MEDIU
Body shape

18.30 - 19.30
Instructor : Mihaela
Body shapeDificultate : MEDIU
Stunning

18.30 - 19.30
Instructor : Lavinia
StunningDificultate: MEDIU
Pilates

Pilates
18.30 - 19.30
Instructor : Alessya
PilatesDificultate : MEDIU
19.00
19.30
Total Body Workout

Total Body Workout
19.30 - 20.30
Instructor : Mihaela
Total Body WorkoutDificultate : MARE
Functional training

19.30 - 20.30
Maria
Functional trainingFunctional training
All in

19.30 - 20.30
Instructor:Lavinia
All inDIFICULTATE: Mediu
Bodysculpt Step

Bodysculpt Step
19.30 - 20.30
Instructor: Alesya
Bodysculpt StepDificultate : AVANSAT
20.00
20.30
Pilates

Pilates
20.30 - 21.30
Instructor : Mihaela
PilatesDificultate : MEDIU
TRX

TRX
20.30 - 21.30
Instructor : Claudiu
TRXDificultate : AVANSAT
TRX

TRX
20.30 - 21.30
Instructor : Claudiu
TRXDificultate : Avansat
21.00

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

Sambata

Duminica

Luni Marti Miercuri Joi Vineri Sambata Duminica
19.00
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Alex Stancu
Indoor CyclingDificultate ; MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Nita
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Rosca
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Alex Stancu
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

19.00 - 20.00
Instructor : Ciprian Rosca
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
19.30
20.00
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Alex Stancu
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Nita
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Rosca
Indoor CyclingDificultate ; MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Alex Stancu
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
Indoor Cycling

20.00 - 21.00
Instructor : Ciprian Rosca
Indoor CyclingDificultate : MEDIU
20.30

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

No clase available!

*Clasa de cycling de la ora 20:00 se va tine daca se inscriu minim 5 persoane.
Call Now Button